top of page

Artikel

Stem op Nynke Visser voor de Marie Claire Award


UPDATE 12 februari 2025: Goed nieuws, 'onze' Nynke Visser heeft de 'Smart Sustainable Sisley Award 2024' van Marie Claire gewonnen!! Niet zo gek want met haar enthousiasme weet ze je als geen ander te motiveren om duurzame impact te maken. Schakel haar in voor jouw bedrijf of organisatie als spreker of adviseur.


17 oktober 2024: Steeds meer inwoners van Gooise Meren kiezen ervoor hun zakelijke koers te wijzigen en zich in te zetten voor duurzaamheid. Nynke Visser uit Bussum is hier een uitstekend voorbeeld van.


Na bijna 14 jaar als 'Sustainability Booster' te hebben gewerkt bij een financiële instelling, besloot Nynke in 2022 haar eigen bedrijf, Innivity, op te richten. Met Innivity zet ze zich in om blijvende duurzame impact te maken, met een sterke focus op de circulaire economie. Haar werk binnen onze beweging heeft haar zelfs een nominatie opgeleverd voor de prestigieuze 'Smart Sustainable Sisley Award 2024' van Marie Claire. Deze award wordt uitgereikt aan vrouwelijke ondernemers die een verschil maken in de transitie naar verantwoord en groen ondernemen.


Inspirerende inwoners die het roer omgooiden

Naast Nynke zijn er nog meer inspirerende inwoners die hun carrière hebben omgegooid voor een duurzamer Gooise Meren. Zo is Lucas Mol, voormalig eigenaar van een gerenommeerd reclamebureau, in 2018 gestart met De Groene Afslag. Hij zag de noodzaak van verandering: "In West-Europa leven we alsof we drie of vier aardbollen hebben. Dat kan zo niet langer."


Ook Karin Hille, voorheen directeur bij Achmea en Rabobank, draagt met haar bedrijf Plastic Circle bij aan een schoner milieu. Ze zet zich actief in voor ons project 'Gooise Meren 100% zwerfvuilvrij' en organiseert cleanups en onderwijsprogramma's om plasticgebruik te verminderen. Alje Kuiper is een ander mooi voorbeeld. Na vele jaren als directeur innovatie & strategie bij Randstad Groep richtte hij in 2028 Mijn Impact op. Met zijn ervaring in strategie en sociale innovatie wil hij duurzaamheid een nieuwe impuls geven. Sinds kort is hij kwartiermaker circulaire transitie binnen de gemeente en heeft hij al successen geboekt, zoals het opschalen van de circulaire badkamer bij woningcorporaties.


Breng nu je stem uit! 

Help Nynke Visser de 'Smart Sustainable Sisley Award 2024' te winnen en steun haar in haar missie om blijvende duurzame impact te maken: https://marieclaire.nl/artikel/621605/stem-op-jouw-favoriete-kandidaat-voor-de-smart-sustainable-sisley-award-20242025

Onze thema's

Artikelen

Aanmelden nieuwsbrief

Bedankt voor je aanmelding!

bottom of page